Geleneksel asansörlerin kurulamadığı makine dairesi kuyu dibi ve asansör kuyusu ihtiyacı olmayan kendi şaft veya çelik konstrüksiyon sistemi ile kurulan düşük hızlı asansörlerdir. Müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda kullanılmak için tasarlanmış dışı küçük içi büyük asansörler.

Makine dairesiz ultra sessiz ithal motoru ve invertör sürüş teknolojisi ile konforlu bir seyahat sunar. Max 500 Kg taşıma kapasitesi ve 0,15 m/sn hız ile katlar arası hizmet verebilen Devas kuyusuz asansör sistemleri erişilebilirlik sorunlarınızı ortadan kaldırır.

Çeyrek asırlık tecrübemizle üretimini yaptığımız ev tipi kuyusuz asansör fiyatları ile her bütçeye uygun kuyusuz asansör çözümleri, kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, kaliteli ve güvenilir olarak dünyanın her yerinde kullanılmaktadır.
Dış mekan kuyusuz asansörler çeşitli kaplamalar ve seçenekler ile özelleştirilebilir, bu sayede engelli asansörü binalarınızın iç tasarımını tamamlar. Size en uygun dış cephe kuyusuz asansör fiyatları için proje danışmanlarımız ile iletişim kurun.

Dış mekan kuyusuz asansörler anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. IP67 kilit sistemi ile donatılan, firmamız tarafından imal edilen güvenli hidrolik teknolojisi veya güvenli sonsuz vida sistemi ile sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz. Bina dışı kuyusuz asansörler tüm ral renklerin de ve ihtiyaçlarınıza göre galvaniz kaplamalı olarak üretilir. Her türlü iklim ve yüksek performans için eşsiz bir yol. Devas olarak ürettiğimiz hidrolik veya sonsuz vida milli kuyusuz asansörler Avrupa standartları TS EN 81-41 ve 20006 42 AT makine emniyeti yönetmeliğine uygun üretilip Avrupa onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic onaylıdır.