Core yeni nesil açık tip engelli asansörü güvenli sonsuz vida teknolojisi ile sessiz ve sarsıntısız bir sürüş sistemi sunar. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız açık tip CORE dikey engelli asansörü bina içi ve bina dışı asansör uygulamalarında kullanılır. Özel mülk ve kamusal alanlar için ideal olan üretim ve kurulum için en son endüstri standartlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Ülke çapındaki yerel servis ve bakım hizmetlerimiz ile uzun süreli birliktelikler kuruyoruz. Nunc vitae mi Kapalı yerde kalma korkunuz varsa Core Engelli Platformu yaşam kalitenizi artırır.

İnşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılara uygundur. Okul, camii, otel, rehabilitasyon merkezleri, mağazalar ve kurulum alanı dar olan her yerde kullanılır. Core engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz CORE açık tip engelli asansörü nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez.

Şık ve modern tasarımı ile Core açık engelli asansörü ovalama teknolojisiyle üretilen güvenli sonsuz vida milli kovan sistemi ile sessiz ve sarsıntısız tasarımı ile gece ve gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Hızlı ve kolay kurulum için modüler yapı ile tasarlanıp üretilen Core engelli platform asansörü sizin ve ailenizin yıllarca keyifle kullanacağı güzel bir asansördür. Güvenli sonsuz vida teknolojisi ile Avrupa standartlarında üretilen Core 110cm korkuluk ve platform üzeri otomatik kapısı ile benzersizdir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız açık tip CORE engelli asansörü bina içi ve bina dışı asansör uygulamalarında kullanılır. Outdoor konseptinde en iyi engelli erişim çözümleri sunmak için anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. IP67 kilit sistemi ile donatılmış, -40 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransına dayanıklıdır. Türkiye’ de tek üretici sonsuz vida makine parkuru ile güvenli sonsuz vida teknolojisi sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz.

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi. Özel mülk ve kamusal alanlar için ideal olan üretim ve kurulum için en son endüstri standartlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor ve size güncel teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz engelli asansör sistemleri kapsamında açık tip engelli asansörü ve diğer tüm ürünlerimizi online satış mağazamız Evasansoru.com.tr adresinden ister nakit isterseniz kredi kartı ile 12 aya varan taksit avantajları sahip olabilirsiniz.