Engelli Asansörü

Bugün için rahatlığınıza, gelecek için bağımsızlığınıza yatırım yapın.

Kuyu çukuru ve kuyu dibi gerektirmeyen modüler üretim teknolojisi ile  PLATFORM, HOMELIFT, EV ASANSÖRÜ veya TUBELIFT TASARIMLARINI yapmak isteyen sitil sahibi müşterilerimiz için geliştirdiğimiz özel software ve uygulamalarımızı tablet, notebook, ios ve android uyumlu akıllı cep telefonları ile tasarlamak artık çok kolay.

Müşterilerimizin erişebilirlik hedeflerini aşmasına yardımcı olmak için hiç bitmeyen bir arzu ile sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile Türkiye ve dünya da değişimin öncüsü olmuştur.

Uygulamaya Git
Online Magaza
engelli asansörü

Tekerlekli sandalye kullanımı için tasarlanmış, 0,15m/sn hız ile çalışan dış mekan kullanımına uygun asansör modelidir. Sonsuz vida milli tahrik sistemi, hidrolik tahrik sistemi ve druum motor tahrik sistemleri ile üretilen engelli asansör sistemlerimiz  CE sertifikalıdır. Hidrolik engelli asansörü İtalyan malı sessiz çalışan vidalı pompa ve dalma motorlar ile sunulur.

Korozyona karşı IP 67 kapı güvenlik kilitleri, DKP sac, galvaniz kaplama ve polyester dış cephe boyası ile üretilen ürünlerimiz deniz, sahil kenarları veya yük ve yolcu gemileri gibi en zor iklim şartlarına uygundur.

Detaylı bilgi
Bize ulaşın
engelli asansörü ölçü

Kamusal alanlar için 110×140 cm platform boyutları ile üretildiği gibi özel kullanım alanları için farklı ölçü ve abatlarda üretilmektedir. 900 mm dairesel otomatik kapı, aşırı yük, hassas sıkışma kenarları, acil stop butonu ve diğer güvenlik ekipmanları ile herzaman güvenli taraftasınız. Türkçe, İngilizce ve Arapça ses asistanı ve dijital gösterge paneli kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunar.

İnşaat masrafı oluşturmayan ruhsat ve kuyu dibi gerektirmeyen modüler yapısı ile ekonomiktir. Panoramik cam kaplaması, farklı renk seçenekleri ve ısı yalıtımlı alev almaz sandvic kaplamaları şık ve modern görünümü ile yapılarınıza değer katar.

Katalog
Proje uzmanlarımız
engelli asansörü video

Bir motor tarafından döndürülen bronz somunun, mil üzerinde yukarı veya aşağı hareketi ile katlar arası hareketi sağlayan çift ağız kare dişli sonsuz vidalı engelli asansörü özel olarak geliştirdiğimiz patentli kovan sistemi ve vida mili üretim hattımızda özel prosesler ile üretilen sonsuz vidalar 6 metreden daha uzun bir seyir söz konusu olduğunda rakipsizdir.

VVVF invertör sistemi ile yumuşak kalkış ve duruş konforu sağlarken karbon ayak izinizi düşürür ve bütçenize katkı sağlar. Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen 2.2 KW tahrik motoru ile sonsuz vidalı milli asansörler 110~240 Vac 50-60 Hz enerji ile çalışır.

Örnek Uygulamalar
Temasta Kalın

Devas Hidrolik Ev ve Engelli Engelli Asansörleri Teknoloji Geliştirme Merkezi.

DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ

Ömür boyu servis. Ömür boyu garanti.

Üretim montaj ve devreye alma aşamalarından sonra ürünlerimizi yıllarca güvenli kullanabilmeniz için yetkili servislerimiz ile bakım paketleri sunuyoruz.

İster iç mekan. İster dış mekan.

Her türlü coğrafi koşullara uygun müstakil bahçeli evler, dublex ve teras katlar, müzeler, showroom veya kamusal alanlarda uygulanmak üzere tasarlanmıştır.

Doğru ürün. Doğru marka. Doğru Fiyat.

Hasta, yaşlı veya yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişilerin tekerlekli sandalye ile kullanabileceği konforlu asansörler hayatınızı kolaylaştırır.

ÜRETİCİDEN TÜKETİCEYE ARACISIZ ENGELLİ ASANSÖRü

Devas, mimari tasarımlarınıza ilham verir. Yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına monte edilsin asla görüşünüzü engellemez.

Yüksek konfor ve güvenlik standartları ile üretilen Devas merdiven asansörü ile merdiven inme ve çıkma sorununuz kalmayacak.

Güvenlik ve güvenilirlik Avrupa’nın en katı kalite ve güvenlik standartları TS EN 81-41 standartlarına uygun üretiyoruz.

Ürünlerimiz evinizden taşınmanız durumunda çelik konstrüksiyon asansör kuleleri uzatılabilir kısaltılabilir veya durak ilavesi yapılabilir.

Tereddüt etmeyin !

Ev ve engelli asansör projeleriniz için ücretsiz keşif hizmetleri ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin & Teklif İste

Bizimle Temas Kurun!