Bir sonraki adımı hesaplayan profesyonel düşünce ile tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünü sunmak için tasarladığımız keskin hatlar içermeyen kulesi, istediğiniz renk ve kaplamaları ile kapalı tip engelli asansörleri bina içinden ve bina dışından asansör uygulamalarında kullanılır.

Devas hidrolik engelli asansörü tecrübeli mühendis kadrosu ve Ar-ge birimleri ile yüksek konfor ve en üst düzeyde güvenlik standartları ile üretilen platform engelli asansörleri kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, güvenilir, kaliteli ve benzersiz tahrik sistemleri ile tüm dünyada kullanılmaktadır. İSO kalite ve CE sertifikalarına sahip Avrupa’nın onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylı hidrolik engelli asansörleri fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Hidrolik Engelli Asansörü Ölçüleri

TS EN 81-41 : 2010 Avrupa standartları ve A3 direktiflerine uygun 0,15m/sn hız ve maksimum 500 Kg kapasitesi ve minimum gürültü seviyesi ve yüksek verim alabileceğiniz sonsuz vidalı pompalar ile yumuşak kalkış ve duruş özellikli Avrupa standartlarında kendi imalatımız olan DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilir. Devas hidrolik engelli asansörü standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm dir. İstenildiğinde farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına uygun özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır.

Devas kabinli hidrolik engelli asansörleri Ada Pvag uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılarda güvenle kullanılır. Büyük ölçekli bir tesis sağlamak için her bir projeyi mükemmel bir teknoloji ile üreten Devas, -40° sıcaklık değerlerinde çalışmaya uygun engelli platform sistemleri.

Engelli kişiler için tasarlansa da bebek arabalı küçük çocuklu aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için %92,7 yerlilik oranı ile Devas hidrolik engelli asansör sistemleri tarafından geliştirilip üretilen tekerlekli sandalyeler için uygun hidrolik tahrik ve L karkas semer tip hidrolik dikey engelli asansörler kuyu dibi ruhsat asansör kuyusu gerektirmez. Halat kopmalarına karşı fren sistemi, yumuşak kalkış ve duruş, hortum patlatma valfi, gevşek halat valfi, küresel vana gibi bir çok özellik ile donatılmıştır. El pompası, manüel el ile kurtarma sistemi, manometre basınç göstergesi, acil haberleşme sistemi, dijital gösterge paneli, 3 dil sesli anons sistemi ve aşırı yük ikaz sistemi standart paket içeriğidir.