Merdiven engelli aparatı olarak ta bilinen portatif engelli asansörü iletim aracı; rampa ve platform uygulaması için yeterli alanın bulunmadığı özellikle mimari engellerin üstesinden gelmek için tasarlanmış, ekonomik, istediğiniz her merdiven türünde güvenle kullanabileceğiniz şık, portatif, kolayca aracınızın bagajında taşıyabileceğiniz merdiven tırmanma sistemleridir.
Mobil Paletli Merdiven Tırmanıcı

Portatif paletli merdiven tırmanıcıları; Kamu kurum ve kamuya açık alanlarda MEB tarafından yayınlanan yönerge gereği, tekerlekli sandalye kullanıcılarının merdiven ve benzeri engelleri aşmak için tasarlanmış ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır. Merdiven engelli aparatı olarakta bilinen portatif engelli asansörü iletim aracı; rampa ve platform uygulaması için yeterli alanın bulunmadığı özellikle mimari engellerin üstesinden gelmek için tasarlanmış, ekonomik, istediğiniz her merdiven türünde güvenle kullanabileceğiniz şık, portatif, kolayca aracınızın bagajında taşıyabileceğiniz merdiven tırmanma sistemleridir.

Engelli taşıma araçlarımız, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği´nce aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan rulo ve engelli rampaları taşıma ve iletme sistemleri şartına uygundur.

Sürücü kursları, özel okullar, anaokulları, etüt merkezleri vb. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm kurumlara uygun olup arabalarınızın bagajında taşıyabileceğiniz engelli merdiven çıkma-inme cihazı, engelli erişim sistemlerinde dünyanın öncü üreticisi Devas Asansör ile sahip olabilirsiniz. Portatif paletli merdiven tırmanıcıları; Kamu kurum ve kamuya açık alanlarda MEB tarafından yayınlanan yönerge gereği, tekerlekli sandalye kullanıcılarının merdiven ve benzeri engelleri aşmak için tasarlanmış ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır.

Dönüşlü Portatif Engelli Asansörü Salyangoz tipi dönüşlü merdivenler için portatif engelli merdiven tırmanıcıları; Kamu kurum ve kamuya açık alanlarda MEB tarafından yayınlanan yönerge gereği, tekerlekli sandalye kullanıcılarının merdiven ve benzeri engelleri aşmak için tasarlanmış ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır.