Hidrolik Engelli Asansörü Fiyatı

Hidrolik engelli asansörü inşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu makine dairesi veya kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda katlar arası ulaşım ve erişim ihtiyaçlarınız için tasarlanmış modern makinelerdir.

Hidrolik Engelli Asansörü Fiyatı

Sevdikleriniz için güvenilir ürünler seçin!

ISO kalite ve CE sertifikalarına sahip Avrupa’nın onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylı hidrolik engelli asansörleri fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Engelli Asansörü Ölçüleri

hidrolik engelli asansörü standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm dir. Farklı yapılar için özel ölçü ile imalat yapılabilir.

Kuyusuz Engelli Asansörü

Makine dairesi, asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan kuyusuz engelli asansörleridir.

Dikey Engelli Asansörü

Avrupa standartlarına uygun üretilen kapalı engelli asansörleri standartların revize edilmesine senkron ürünlerimiz de can güvenliği için sürekli modernleştirilir.

Hidrolik Engelli Platformu

Minimum gürültü seviyesi ve yüksek verim alabileceğiniz sonsuz vidalı pompalar ile yumuşak kalkış ve duruş özellikli Avrupa standartlarında kendi imalatımız olan DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilir.

Engelli Hidrolik Üniteleri

Halat kopmalarına karşı mekanik fren sistemi, yumuşak kalkış ve duruş, hortum patlatma valfi, gevşek halat valfi, küresel vana, el pompası ve aşırı yük ikaz sistemi gibi bir çok özellik ile donatılmıştır.

Kabinli Engelli Asansörü

Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile platform veya binlerce renk seçenekleri pvc, halı veya ahşap tabanı, patentli buton tasarımı ile kabinli hidrolik engelli asansörü modellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Devas son 30 yıldır Ortaklarımız ve müşterilerimiz için yüksek konfor ve 200 den fazla güvenlik parametresi ile ev, villa ve kamusal alanlar da engellilik yaratan faktörleri ortadan kaldırmak için engelli asansörü, merdiven asansörü, ev asansörü, villa asansörü, uçak erişim lifti, dublex ev asansörü homelift ev asansörü ve villa asansörü sistemleri üretiyor.

ENGELLİ ERİŞİM PROJELERİNİZDE BİRLİKTE ÇALIŞALIM

ÜCRETSİZ KEŞİF

Hayatınızda bir kez alacağınız Octalift Ev Asansörü seçmek için bizimle temasta kalın.

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   MOBİL

   0.533.655.4513

   ÇALIŞMA SAATLERİ

   9:00am – 6:00pm

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   MOBİL

   0.533.655.4513

   ÇALIŞMA SAATLERİ

   9:00am – 6:00pm