Engelli asansörü inşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu makine dairesi veya kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda katlar arası ulaşım ve erişim ihtiyaçlarınız için tasarlanmış modern makinelerdir.
Mimari yapısı uygunsuz merdivenler için geliştirdiğimiz dış mekan kullanımına uygun engelli asansörü uzmanı Devas engelli erişilebilirlik çözümleri alanında, ödüllü, uzman ve güvenilen bir isimdir. 6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, sonsuz Vida tahrik sistemli kapalı engelli asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir.
Coğrafi nedenlerden dolayı en iyi dış mekan kullanımı için anti-korozyona karşı galvaniz tesislerimizde boya öncesi galvanizleme işlemine tabi tutularak metal demirlerin korozyona karşı paslanması engellenir. Engelli asansörlerinin fiyatını bu prosesler doğrudan etkiler.

Standartlara uygun iyi bir performans alabileceğiniz engelli asansörü nasıl olmalı? Hangi malzemelerden üretilmeli? Neden polyester dış cephe boyası ile boyanmalı? Esb boya ile üretilseler paslanır mı? Bu ve benzeri soruların cevabı aslında çok basittir, ürün hangi ortamda kullanılacak? denize yakın bir bölgede mi? Bu soruların cevabını verdiğinizde engelli asansörünün fiyatı veya maliyeti çıkmış sayılır geriye yükseklik ve durak sayısı kalır. Engelli asansörü fiyatı için sektörel bir tarama yaptığınızda bir birleri ile alakasız çok farklı fiyatlar görürsünüz. Soru şu “ben ne alıyorum?” “kaç yıl kullanmalıyım ürünü?” “ürünler arasındaki farklar nedir?” “en ucuz olan ürünü mü almalıyım?” yada “en pahalı olan ürün en iyi olan ürün müdür?” Öncelikle engelli asansörü aldığımızı ve güvenlik sistemlerinin önemli olduğunu anlamalıyız çünkü ürünü kendiniz kullanacaksınız yada sevdiğiniz insanlar.

Engelli Asansörü Fiyat Listesi

Dikey tip kapalı engelli platformu standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm dir. İstenildiğinde farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına uygun özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır. Tekerlekli sandalye ile kullanım için minimum ölçü 900×1250 mm, ayakta yada oturarak kullanabilmek için minimum ölçü 710×1000 mm olduğuna dikkat edilmelidir.

Dikey engelli asansör sistemleri Avrupa standartları olan EN81-41 direktifi ve 2006 42 AT makine emniyeti yönetmeliklerine uygun yapılır. Bu standartlar insanların güvenliği için riski asgariye indirir ve sürekli revize edilir.

Engelli asansör sistemleri yatay yada eğimli veya dikey olarak iki farklı kategoriye ayrılır. Biz burada dikey engelli asansörü fiyat listesi açıklamaya çalışacağız. Dikey engelli sistemleri sürüş teknikleri açısından genel olarak sonsuz vida milli ve hidrolik tahrik olarak üretilirler. Tahrik tipleri bakımından engelli asansör fiyatları da değişiklik gösterir. Hidrolik sistem ile tahrik edilen hidrolik engelli asansörü hidrolik üniteyi oluşturan valf bloklarının hangi özellikler ile donatılmasını istediğinize göre veya markasına göre ve en temel olan şey üzerindeki güvenlik komponentlerinin seçimine göre değişir. Standartlara uygun hidrolik engelli asansörü ünitesinde olması mecburi olan güvenlik özellikleri El Pompası • Patlak Boru Valfi • Gevşek Halat Valfi • Aşırı Basınç Valfi • Debi Sınırlama Valfi • Manüel Alçaltma Valfi gibidir.

Size en uygun kapalı engelli asansörü fiyatı için sitemiz üzerinden online müşteri danışmanlarımızla iletişim kurabilir yada online satış mağazamız evasansoru.com.tr web sitemizden öğrenebilir veya kredi kartı ve taksit avantajları ile satın alabilirsiniz.