Evleriniz için en doğru camlı ev asansörü modelini bulun zor görünse de Devas silim tip ev asansörü süper ince yapısı ve 1.2 m² kapladığı dış ölçüsü ile villa ve evlerinizde yer kaplamaz. Minimum 0,56m² kabin ölçüsü ile içi büyük dışı küçük olan Devas ev asansörü 400 kg taşıma kapasitesiyle 2 kişi rahatlıkla kullanabilir. Özelleştirilebilir milelı veya shaftsız diğer Ev Asansörü Ölçüleri için linke yazabilir yada proje ofisimizden detaylı bilgi İçeriği yazabilirsin.

Devas Ev asansörü şaftlı veya şaftsız dublex ve triplex villa tipi evler de kullanılmak için ürettiğimiz Asansör kuyusu ve ruhsat gerekmeyen 0,15m / sn hız ile çalışan en ekonomik kuyu dipsiz asansörlerdir. Hasta yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir.

Şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren PATENTLİ tasarımlarımız, yapılarınızın evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen, patentli kabin tasarımlarımız renk seçeneği ile iç mekan veya dış cephe uygulamalarıyla evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlar.

Ev Asansörü ölçüleri
(1,21m²) alan ile dublex ev asansörü yer kaplamaz.
(600 * 850) mm kabin ölçüsü
(600 * 2000) mm kapı ölçüsü
Kabinli sistemler 2700mm son kat yarım
boy sistemler 1500mm son kat
panoramik Panoramik cam kabin
Geniş çerçeveli cam kapı veya ful cam kapı
Manuel veya otomatik kapı seçeneği
bağlı özel ölçü ile imalat yapılır
Yerleşik Asansör

Ev asansörü teknik özellikleri
250 – 400 Kg Kapasite
15cm / sn hız
8 durağa kadar çalışabilir
24 m max seyir mesafesi
Makine dairesi gerektirmez
Omron – Lenze Driver
Sonsuz vida veya hidrolik tahrik sistemi
220 Vac 50 Hz Ev elektriği ile çalışabilme özelliği