Yeni bir ev inşa ederken Devas, oval asansör çözümleri için mimari tasarımlarınıza ilham versin. Oval asansör balkon yada yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına monte edilsin asla görüşünüzü engellemez. Evinizin dekorunu değiştirmeden silindirik, sarmal veya spiral merdiven içerisinde yükselen Tube ile stilinizden taviz vermeyin. Dekoratif krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile kuyusuz ev asansörleri evlerinizin dekoruna uyum sağlar. Katlar arası görüşünüz daima açık kalsın. Ultra sessiz tasarlanan Tube Lift, vibrasyon emici komponentleri ithal motoru, ithal manyetik freni, soft kalkış ve duruş sağlayan benzersiz bir sürüş sistemi ile ses ve titreşim oluşturmaz.

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve refah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir. Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Tube Ev Asansörü geleneksel asansörlerin uygulanamadığı benzersiz bir sürüş sistemi ile en küçük alanlar için özel olarak tasarlanır.

Makine dairesi kuyu çukuru ve asansör boşluğu ihtiyacı olmayan Devas Tube kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük asansör modelidir.

Tüp asansör her türlü merdiven boşluklarına uygulanabildiği gibi boyut olarak bir odanın ortasına da uygulanabilir. Kapladığı 95 cm dış alanı ile 70 cm çap ile büyük bir kabin alanı sunar. Evlerinizin dekoruna ve yapısına uygun ister yuvarlak ister köşeli tasarımlarımız ile alandan tasarruf sağlayan Tube Lift 400 Kg taşıma kapasitesi ve 15 cm/sn hız ile konfor sunar. Bir dizi mekanik güvenlik sistemleri ile donatılan DEVAS TUBELIFT, beyan hızının %30 aşması veya halat kopmalarına karşı özel paraşüt fren sistemi ve manyetik fren ile sunulur.
Kırılmaz saydam malzemeler ile yapılan özel dış kaplamaları şeffaf fiber karbon kabini daha aydınlık ve refah alanlar oluşturur. Katlar arası görüşünüz ve gün ışığınız asla kesilmez.