Project Description

BİNA DIŞINDAN ASANSÖR SİSTEMLERİ

Soft çizgileri kullanım kolaylığı pratik montajı ve minimum inşaat masrafı ile en ekonomik asansör modelidir.

DAHA REFAH ALANLAR

Panoramik görünümü, soft kusursuz hatları, şık ve modern hight glass led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren özel tasarımlarımız daha aydınlık bir kabin alanı ile ferahlık sağlar. Dışı küçük içi büyük asansör arayanların gözdesidir. 6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, Sonsuz Vida Milli Asansör yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir.

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

MODERN EVLER İÇİN KONFORLU HİDROLİK EV ASANSÖRÜ

Konforlu sessiz ve sarsıntısız bir sürüş için Alman malı Settima vidalı pompalar, SB İtalyan malı yağın içerinde çalışabilen dalma motor ve çift hızlı Blain hidrolik üniteler ile imal edilir.

Hidrolik Ünite Özellikleri

Farklı platform ve kabin ölçüleri ile her mekana özel tasarlanan hidrolik ev asansörü 150 Kg’dan 1.000 Kg’a ve 2 duraktan 16 durağa kadar çok geniş bir taşıma kapasitesine sahiptir. Konforlu sessiz ve sarsıntısız bir sürüş için Alman malı Settima vidalı pompalar ve çift hızlı Blain hidrolik üniteler ile imal edilir.

 • Yumuşak kalkış ve duruş için çift hızlı Blain KV1S

 • Sessiz ve titreşimsiz sonsuz vidalı Seim Pompa.

 • Halat gerginlik kontrolü için Gevşek Halat Valfi.

 • Manüel kurtarma sistemi için El Pompası.

 • Manüel kurtarma sistemi için Manüel Alçaltma Valfi

 • Ünite çıkışında yağ akışını kesen Küresel Vana.

 • Basınç gösterge saati gliserinli Manometre.

 • Sabit debi akışını sağlayan Debi Sınırlama Valfi.

TASARRUF BİLGİLERİ

Elektirk Sarfiyatı 32%
Verimlilik 97%
Bakım Maliyeti 65%

BİZE ULAŞIN

Hafta içi 08:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 18:00
Pazar 11:00 – 16:00

   0-541-603-3827

LOKASYON

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

Bina Dışından Asansör Ölçüleri

Evleriniz için en doğru camlı bina dışından ev asansörü modelini bulmak zor görünse de hidrolik ev asansörü süper ince yapısı ve 1.2 m² kapladığı dış ölçüsü ile ofis, iş yerleri alış veriş merkezleri ve balkon asansörü uygulamaların da yer kaplamaz. Minimum 0,56m² kabin ölçüsü ile içi büyük dışı küçük olan Devas hidrolik ev asansörü minimum 400 kg taşıma kapasitesiyle 2 kişi rahatlıkla kullanabilir.

İthal IP68 Kilit

Pizzato bobinli kapı kilitleri ile ister dış mekan ister deniz kenarı uygulamalarında nem ve rutubet etkilemeden güvenle kullanabilirsiniz.

READ MORE

Polyester Fırın Boya

Pas ve korozyon oluşmaması için polyester dış cephe fırın boyalı ürünlerimizi ömür boyu her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

READ MORE

Sıcak ve Soğuk İklim

En zor iklimler için geliştirilmiş ısı yalıtımlı alev almaz malzemelerden üretilen çift saclı preslenmiş sandviç panelleri konforlu bir seyahat sunar.

READ MORE

Kartlı Geçiş Sistemi

Bina dışı asansör uygulamalarında hırsızlık ve başkalarının kullanımını önlemek için ister parmak izi ister göz tanıma sistemleri ile sevdiklerinize güvenilir ürünler seçin.

READ MORE

Vergi İndirimi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için koşulları sağlamanız durumunda bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizleri yönlendiriyoruz.

READ MORE

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm ürünlerimiz tasarımdan montaja kadar sürecin her aşamasında en yüksek kaliteyi korumaktan gurur duyuyoruz. Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Hayatınızda bir kez alacağınız Octalift Ev Asansörü seçmek için bizimle temasta kalın.

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   MOBİL

   0.541.603.3827

   BİZE ULAŞIN

   9:00am – 6:00pm

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   MOBİL

   0.541.603.3827

   BİZE ULAŞIN

   9:00am – 6:00pm