Project Description

Ev Asansörü Fiyatı

Kuyu dibi veya çukuru olmayan direkt zemine kurulabilen Devas Home Lift tüm mekanlar da rahatlıkla kullanılabilir.

HOMELIFT ÖLÇÜLERİ

Evleriniz için en doğru asansörü bulmak zor görünse de Devas Homelift süper ince yapısı ile 1,2 m² kapladığı alan ile mekanlarınız da yer kaplamaz. Kabin ölçüsü 0,56m² olan Devas Homelift minimum 400 kg taşıma kapasitesi ile 2 kişi rahatlıkla kullanabilir.

HOMELIFT ÖLÇÜLERİ (PDF)

IP67 Kapı Güvenlik Kilit Sistemi

İç ve dış mekan uygulamaları için -40 dereceye kadar çalışabilen IP koruması yüksek, toz, nem, asit ve oksitlenme oluşturmayacak ithal bobinli kapı kilitleri aynı zamanda oynar başlık sistemi sıkışma ve sürtünme oluşturmaz ve kapı kilit arızaları oluşturmazlar.

Modüler üretim teknolojisi ile kendi ev asansörünüzü tasarlayın

Standartlara uygun iyi bir performans alabileceğiniz ev asansörü nasıl olmalı? Hangi malzemelerden üretilmeli? Neden polyester dış cephe boyası ile boyanmalı? Esb boya ile üretilseler paslanır mı? Bu ve benzeri soruların cevabı aslında çok basittir, ürün hangi ortamda kullanılacak? denize yakın bir bölgede mi? Bu soruların cevabını verdiğinizde engelli asansörünün fiyatı veya maliyeti çıkmış sayılır geriye yükseklik ve durak sayısı kalır. Engelli asansörü fiyatı için sektörel bir tarama yaptığınızda bir birleri ile alakasız çok farklı fiyatlar görürsünüz. Soru şu “ben ne alıyorum?” “kaç yıl kullanmalıyım ürünü?” “ürünler arasındaki farklar nedir?” “en ucuz olan ürünü mü almalıyım?” yada “en pahalı olan ürün en iyi olan ürün müdür?” Öncelikle engelli asansörü aldığımızı ve güvenlik sistemlerinin önemli olduğunu anlamalıyız çünkü ürünü kendiniz kullanacaksınız yada sevdiğiniz insanlar.

 • Ev asansörü fiyatları için www.evasansoru.com.tr/magaza online sitemizden öğrenebilirsiniz.

 • Antlaşmalı banka kartları ile taksitli satış yapılmaktadır.
 • Fiyatlarımıza nakliye ve kurulum dahil değildir.

 • İl ve ilçelere göre nakliye ve kurulum fiyatları değişiklik gösterdiğinden lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

 • Ürünlerimiz 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek malzeme garantisine sahiptir.

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

MESAİ SAATLERİMİZ

Hafta İçi 8:30 – 18:30
Hafta Sonu 9:00 – 17:00
Pazar 11:00 – 14:00

  0-533-655-4513

Ev asansörü fiyatı için bizimle temas kurun
Doğru Marka Doğru Ürün Doğru Fiyat

Ultra Sessiz Hidrolik Ev Asansörü

İnşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Kapalı tip engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur.

Karbon ayak izinizi düşürün

Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen villa asansörü Omron invertör sistemi ve benzersiz bir sürüş sistemi ile evsel enerji tüketiminizi düşürür.

EV ASANSÖRÜ

Işığınız Asla Kesilmesin

Şık ve modern tavanı, cam kaplamaları süper ince yapısı ile evlerinizde özgürlük hissi veren ev tipi asansör çözümlerimiz evlerinizde ferah alanlar sunar.

Ev Tipi Asansör

Stilinizden Ödün Vermeyin

Ücretsiz keşif hizmetlerimiz ile başlayan tasarımlarımız bir çok özelleştirilebilir seçenek ve aksesuar ile mükemmel asansörlere dönüşür.

READ MORE

Güvenlik & Önceliğimizdir

İzinsiz kullanım ve hırsızlık olaylarına karşı çağrı düğmeleri yerine temassız kartlı akıllı sistemler kullanılır.

Homelift

Güvenilir ürünler seçin

Avrupa’nın onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylı Devas ev Asansörleri 2006 42 AT güvenlik normlarına uygun olarak üretilir.

Ev Asansörü Fiyatları

Binaya dışarıdan asansör yaptırmak Devas ile çok kolay.

Vibrasyon emici komponentleri, ultra sessiz ithal motoru, yumuşak kalkış ve duruş sağlayan sürüş sistemi ile gece ve gündüz kullanabileceğiniz anlamına gelir. Otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olan ürünlerimiz tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motoru, ithal bobinli elektronik güvenlik kilitleri ve ithal sürüş sistemi ile konforlu asansörlerdir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Hayatınızda bir kez alacağınız Octalift Ev Asansörü seçmek için bizimle temasta kalın.

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   WhatsApp

   0.533.655.4513

   ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

   8:30am – 6:30pm

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   WhatsApp

   0.533.655.4513

   ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

   8:30am – 6:30pm