Project Description

Ev İçi Asansör Sistemleri

Ev Asansörü ruhsat gerektirmez ve kuyu çukuru gerekmez.

EV TİPİ ASANSÖR ÇÖZÜMLERİ

Bugün için lüks ve rahatlığınıza, gelecek için ise hareket ve bağımsızlığınıza yatırım yapın.

İnşasında asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapıların içerisinde dikey erişim için tasarlanmış mükemmel asansörlerdir.

Contact Us

Ev içi asansör sistemleri

Kuyusuz Ev Asansörleri şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ile buton takımını birleştiren tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar.

Hayalinizdeki asansörü elde etmek için stilinizden ödün vermeyin.

Yeni bir ev inşa ederken Devas, mimari tasarımlarınıza ilham versin. Balkon yada yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına monte edilsin asla görüşünüzü engellemez. Modüler üretim teknolojisi ile platform veya kabinli tip Ev içi Asansör tasarımlarını yapmak isteyen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz uygulamamıza buton yada görsele tıklayarak ulaşılabilir. Açılan uygulama üzerinden cam yada sandviç panelleri durak sayısı giriş ve çıkış yerleri ile kapı yönlerini ve istediğiniz renk cam ve kaplama seçenekleri ile tasarlayabilirsiniz.

.

 • Vivamus dignissim dolor ac ligula volutpat, ac laoreet erat vestibulum.

 • In at arcu condimentum, consequat risus dictum, ornare mauris.

 • In molestie mauris ut nunc sodales, non laoreet ante ultrices.

 • Sed molestie tortor et fermentum molestie etras.

 • Aliquam solitudin tortor accumsan nisi suscipit pellentesque.

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

NORMAL HOURS

Week Days 8:00 – 5:00
Saturday 9:00 – 5:00
Sunday 11:00 – 4:00

  1-555-456-7890

LOCATION

KENDİ ASANSÖRÜNÜZÜ TASARLAYIN

proje hizmetlerimiz kapsamında asansör ölçüleri ile ev asansörü ölçü, ev tipi asansör ölçüleri DWG formatında indirmek için tıklayınız.

Avrupa Onaylı

Ev içi asansörlerimiz tasarımdan üretime kadar Avrupa güvenlik standartlarına tam olarak uygun olup Zagreb merkezli Udem Adriatic tarafından onaylanmıştır.

READ MORE

Elektrik Sarfiyatı

Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen Devas ev asansörü benzersiz bir sürüş sistemi ile 110~230 VAC enerji aralığında çalışır ve evsel enerji tüketiminizi düşürür.

READ MORE

Sessiz Tasarım

Vibrasyon emici komponentleri, ultra sessiz ithal motoru, yumuşak kalkış ve duruş sağlayan sürüş sistemi ile gece ve gündüz kullanabileceğiniz anlamına gelir.

READ MORE

Garanti & Servis

Standart 2 yıl Devas garantisi ile sunulan Tube yetkili servislerimiz ile yapılacak periyodik koruyucu bakım paketleri ile ömür boyu garantilidir.

READ MORE

Aksesuar Seçenekleri

Kendi evlerinizin yer ve duvar döşemelerine uygun istediğiniz renk seçenekleri ve dekoratif krom kaplama ile üretilir.

READ MORE

EV İÇİ ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi. Seyir mesafesi farketmeksizin 16 durağa kadar uygulanabilen ev asansörü modellerimiz 5cm den başlayan kuyu dibi çukuru ile inşaat maliyeti oluşturmaz. Sonsuz vida üretimi makine parkuru olan tek firma Devas, ev ve engelli asansör sistemlerinde ihtiyaç duyduğu kritik önemde bulunan malzemeleri kendi bünyesinde üretir. Çift ağız kare dişli sonsuz vida milli asansör sistemi ve ses ve titreşim oluşmaması için geliştirdiği özel kovan tahrik sistemi ile 6 metreden daha uzun bir seyir söz konusu olduğunda Devas Engelli asansör sistemleri rakipsizdir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Hayatınızda bir kez alacağınız Octalift Ev Asansörü seçmek için bizimle temasta kalın.

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   MOBİL

   0.533.655.4513

   MESAİ SAATLERİ

   9:00am – 6:00pm

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   MOBİL

   0.533.655.4513

   MESAİ SAATLERİ

   9:00am – 6:00pm