Project Description

TÜP ASANSÖR SİSTEMLERİ

Tube Ev Asansörü geleneksel asansörlerin uygulanamadığı benzersiz bir sürüş sistemi ile en küçük alanlar için özel olarak tasarlanır.

Tüp Asansör

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir.

TUBE ELEVATOR

SATIN AL

Bugün rahatlığınıza, gelecek için bağımsızlığınıza yatırım yapın.

Yeni bir ev inşa ederken Devas, mimari tasarımlarınıza ilham versin. Balkon yada yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına yada spiral şeklindeki basamaklarınızın ortasına yani merdiven kovasına monte edilsin asla görüşünüzü engellemez.

Tüp Asansör ile Işığınız Kesilmez

Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Otomatik ve manüel kurtarma sistemlerine sahip olan Tube, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motoru, ithal bobinli kilit sistemi ve ithal sürüş sistemi ile konforlu asansörlerdir.

 • AHŞAP VEYA KROM KAPLAMA SEÇENEKLERİ.

 • KUYU ÇUKURU VE RUHSAT GEREKTİRMEZ.
 • İSTENİLEN HER ÖLÇÜDE ÜRETİLİR.
 • İNŞAAT MALİYETİ OLUŞTURMAZ.
 • SES VE TİTREŞİM YAPMAZ.
 • EV ELEKTRİĞİ İLE ÇALIŞIR.
 • ÖZEL RENK SEÇENEKLERİ.

SERVICE INFO

Electrical Maintenance 94%
System Survey 88%
Time Management 97%

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 08:00 – 18:00
Cumartesi 09:00 – 17:00
Pazar 11:00 – 16:00

  0-541-603-3827

LOCATION

KENDİ EV ASANSÖRÜNÜ TASARLA

OVAL ASANSÖR SİSTEMLERİ

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi.

Konforlu Asansörler

Asansör kuyusu, kuyu çukuru ve makine dairesi gerektirmeyen modüler yapısı ile dışı küçük içi büyük 7. nesil asansörler ile tanışın.

READ MORE

Sessiz ve Modern

Ultra sessiz ithal motor ve fren sistemi, IP67 elektronik kilit sistemi ve invertör sürüş sistemi ile geceleri güven içerisinde kullanabilirsiniz.

READ MORE

Görüşünüzü Engellemez

% 97 geçirgenlik oranı, alev almaz fiber kaplaması ve panoramik şeffaf kabini manzaranızın kesilemeyeceği anlamına gelir.

READ MORE

Spiral Asansör

Evinizin dekorunu değiştirmeden silindirik, sarmal veya spiral merdiven içerisinde yükselen Tube ile stilinizden taviz vermeyin.

READ MORE

Kuyusuz Asansör

Dekoratif krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile kuyusuz ev asansörleri evlerinizin dekoruna uyum sağlar.

READ MORE

KALİTE ve GARANTİ

30 yılı aşkın bir süredir Devas ailesi uzun süreli ilişkiler ve projeler inşa ediyor. Çalıştığımız özel ve kamu kurumlarında güvenilir ortamlar ve çevre dostu asansör çözümleri üretiyoruz. En önemlisi, her yerde, her problemde çözüm üretmemizi sağlayan güçlü ve kapsamlı ilişkiler kurarız. İş ne olursa olsun, asansör üretiminin bir adım ötesine geçiyoruz. Geleceğin ihtiyaçlarına uygun yazılım ve donanım sistemlerinin tasarlanması ve tüp asansör sistemleri üreticisi olarak müşterilerimizin her türlü proje tasarım ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Devas, akıllı ve dijital asansör sistemleri için kapsamlı çözümler sunan bir teknoloji lideridir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Hayatınızda bir kez alacağınız Müstakil Ev Asansörü seçmek için bizimle temasta kalın.

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   WhatsApp

   0.541.603.3827

   MESAİ SAATLERİ

   09:00 – 18:00pm

   FABRİKA

   0.352.502.0537

   WhatsApp

   0.541.603.3827

   MESAİ SAATLERİ

   09:00 – 18:00pm