Sonsuz Vidalı Milli Asansör Teknolojileri Güvenli midir? Ev ve engelli asansör sistemlerinde sıklıkla kullanılan sonsuz vida milin ses ve titreşim oluşmaması açısından üretim teknolojisi ve imalat proseslerinin tam olarak uygulanmasına bağlıdır. Çift ağız yada kare diş olarak bilinen dişli yapısı esasen aynı mil üzerinde 2 adet bağımsız helis sarmalından oluşmaktadır.

onsuz Vidalı Asansör Teknolojileri Güvenli midir? Ev ve engelli asansör sistemlerinde sıklıkla kullanılan sonsuz vida milin ses ve titreşim oluşmaması açısından üretim teknolojisi ve imalat proseslerinin tam olarak uygulanmasına bağlıdır. Çift ağız yada kare diş olarak bilinen dişli yapısı esasen aynı mil üzerinde 2 adet bağımsız helis sarmalından oluşmaktadır.

Sonsuz Vida Mil Nasıl Yapılır?

Sonsuz Vidalı Asansör Teknolojileri kullanım kolaylığı, pratik montajı ve asgari inşaat masrafı ile yapılarınız için uygun maliyetleri ile ekonomik asansörlerdir. Modern tasarımı, farklı platform ölçüleri, cam ve ısı yalıtımlı sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz detaylar, benzersiz sürüş sistemleri ve 3 farklı dil seçimi bir çok alternatifin sadece bir kısmıdır.

Sonsuz vida üretimi makine parkuru olan tek firma Devas, engelli asansör sistemlerinde ihtiyaç duyduğu kritik önemde bulunan malzemeleri yurt dışından ithal etmek yerine 2016 yılında aldığı kararla kendi bünyesinde üretme yoluna gitmiştir.

Alüminyumdan üretilen PJ özellikli kanallı kasnak sistemleri, bez katmanlı sünme ve ses oluşturmayan 12 kanallı kayış sistemi ve çok küçük çaplarda yüksek devirlerde dönebilen özel ekipmanlar ile üretilen konforlu dikey asansörler, yılların deneyimi ve uzman mühendis kadrosuyla yıllık 3 bin adetten fazla üretilip birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Çift ağız kare dişli sonsuz vida milli asansör sistemi ve ses ve titreşim oluşmaması için geliştirdiği özel kovan tahrik sistemi ile 6 metreden daha uzun bir seyir söz konusu olduğunda Devas Engelli asansör sistemleri rakipsizdir. Ev ve engelli sistemlerinde kullanılan çelik konsirksiyondan kabin detayları, merdiven asansör sistemleri, kolon motor teknolojisi ile kolonlu merdiven platformu ve sonsuz vida tahrik kovan sistemine kadar %92.7 yerlilik oranı ile birçok patente sahip olan Devas aynı zamanda teknoloji geliştirme şirketidir.